У Запоріжжі відбувся аматорський турнір з жиму лежачи (ФОТО)

У Запоріжжі відбувся другий щорічний Аматорський турнір з жиму лежачи.

10 лютого, на IV-ту річницю Широкинської наступальної операції у Запоріжжі відбувся Аматорський турнір з жиму лежачи. Більше 30 спортсменів, серед яких молодь патріотичних організацій, спортсмени СпортивнигоКорпусу Запорізька Січ, учасники бойових дій,  виборювали першість у п’яти категоріях: юнаки, дорослі, учасники бойових дій, жінки та учасники бойових дій з інвалідністю.

Головним суддею змагань став Євген Олексенко — срібний призер Invictus Games Sydney 2018

Перемогу у категорії «юнаки» отримав Коваль Володимир, у номінації «дорослі» — Кужелєв Влад. Серед учасників бойових дій першість здобув Орлов Олександр, а у категорії «учасники бойових дій з інвалідністю» — Чернишов Сергій. У новій категорії «жінки» виграла Полєшко Богдана.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp, Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube