У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу

Чемпіонат України з пляжного волейболу традиційно збирає велику кількість як професіоналів, так і аматорів. Цього разу – це 16 чоловічих команд та 20 жіночих – з різних областей.

“Турніри «одна зірка» – це напіваматорські турніри. Вони дозволяють не сплачувати ліцензію гравця на сезон, можна брати участь будь-якій команді, грубо кажучи, з вулиці. В однозіркових турнірах, для того, щоб вони були цікавими, щоб професіонали не обігравали легко аматорів прийнято обмеження – перші вісім номерів національного рейтингу не можуть грати в парі на таких турнірах”, – зазначив головний суддя однозіркового чемпіонату України з пляжного волейболу Юрій Щитинін.

Варто зазначити, на Запоріжжя чекають ще не одні змагання з пляжного волейболу. Найближчі – вже 23-го червня відбудеться дитячий чемпіонат області, а закриватиме яскравий сезон – тризірковий турнір наприкінці серпня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pljazhnij-volejbol-u-zaporizhzhi-z-jakimi-rezultatami-zavershivsja-chempionat-ukraini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pljazhnij-volejbol-u-zaporizhzhi-z-jakimi-rezultatami-zavershivsja-chempionat-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top