У Запоріжжі відбувся футбольний матч між молодіжною організацією та керівництвом комбінату «Запоріжсталь»

Команда молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» розпочала матч першим номером, створюючи чимало небезпечних моментів біля воріт керівників комбінату. Високий пресинг та великий відсоток контролю м’яча призвів до першого і єдиного голу у стартовій 20-ти хвилинці.

У другому таймі команда керівників підприємства, серед яких був і генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко, намагалася відіграти мінімальну різницю. Та забити не вдавалося. Чого не скажеш про молодь підприємства, серед яких одним із кращих бомбардирів став водій управління автотранспорту Ян Кроль.

У підсумку команда молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» здолала своїх колег 7:1, але у товариському матчі рахунок не відіграє великої ролі, головне – це приємно проведений час.

Усі учасники цього товариського матчу з міні-футболу відзначили важливість подібних заходів, а гравці команди керівників пообіцяли – обов’язково візьмуть реванш.