У Запоріжжі відбувся мітинг на підтримку захисників, які знаходяться в полоні

Матері, дружини, сестри, діти та інші родичі зібралися, щоб нагадати про своїх рідних, які ще й досі знаходяться в російському полоні.

Сьогодні, 3 лютого, поблизу Запорізької обласної державної адміністрації відбувся мітинг на підтримку полонених захисників Маріуполя. Деякі з військових полонених вже другий свій день народження зустріли у полоні:

«Ми тут для того, щоб нагадати всім, що захисники Маріуполя — маріупольський гарнізон — знаходяться в полоні. Свої 22 та 23 роки мій брат зустрів у СІЗО.

За 21 місяць ми не отримали жодної звістки. Вдається отримати хоч якусь інформацію тільки від звільнених хлопців. Стояти ми будемо до останнього, боротися також будемо до останнього, поки не повернемо весь маріупольський гарнізон, які перші зустрілися з війною, перші почали обороняти нашу країну.

Прошу всіх не забувати про наших захисників, підтримуйте нас, робіть репости, і нагадуйте всій країні, всьому світу про наших хлопців», — розповідає родичка полоненого.
Сестра ще одного українського воїна розповіла, що втратила зв’язок з ним 2022 року:

«Я рідна сестра Олега Володимировича, який був в складі 57 бригади 34 батальйону. З ним був останній зв’язок 20 квітня 2022 року…

По сьогоднішній день ми нічого не знаємо про родича. Наразі він значиться як зниклий безвісти. Знаємо, що був на Луганському напрямку під селом Новотошківка.

Дуже прошу допомогти в пошуку брата. Прошу всіх сімей військових 57 бригади допомогти нам дізнатися, де наші рідні та повернути їх додому.

Відомо, що така сама доля спіткала багатьох сімей з 57 бригади. Тобто вони не знають, що їхніми рідними. , — розповідає у відчаї жінка.

Нагадаємо,31 січня вдалося повернути додому 207 українських громадян із російського полону, серед яких є воїни ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники та працівники поліції.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbuvsia-mitynh-na-pidtrymku-zakhysnykiv-iaki-znakhodiatsia-v-poloni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top