У Запоріжжі відбувся регіональний етап конкурсу “Молоді лідери Метінвесту”

Третій рік поспіль молоді та амбітні працівники запорізьких металургійних підприємств представляють свої ідеї щодо модернізації виробництва, підвищення якості продукції та зниження витрат. Найкращі з них молодь презентує у фіналі п’ятого сезону проекту «Молоді лідері Метінвесту».

Усього на конкурс було подано 105 заявок. Молодь об’єднали у команди. 16 від “Запоріжсталі” та 5 — Запорізького коксохімічного заводу. Були представлені проекти на різні теми. У журі кажуть: чекають на проекти, які дадуть дієві результати на виробництві. Багато хто з конкурсантів власні ідеї презентує не вперше, як, наприклад, старший майстер газового цеху “Ззапоріжсталі” Дмитро Форостенко. Каже: робота над проектами тривала з вересня. Проте за цей час молоді лідери мали не лише вдосконалити свої пропозиції, а й навчитись креативно мислити та опанувати майстерність публічних виступів. Кілька годин на презентацію та захист проектів — і журі підбиває підсумки.

А тим часом обрати кращого могли і самі конкурсанти. Спеціальна номінація «Вибір учасників програми» — це своєрідний приз глядацьких симпатій, його отримали представники “Запоріжсталі”. Підсумки підбито, журі оголосило переможців. Найкращим проектом підприємства “Запоріжкокс” визнана команда №16. Дівчата працюють на комбінаті “Запоріжсталь”, але у проекті “Молоді лідери” представили пропозицію з покращення виробництва на коксохімічному заводі. А от на комбінаті “Запоріжсталь” замість трьох призових місць цього разу журі вирішило нагородити п’ять команд.

Перше місце, разом із призом глядацьких симпатій, отримала команда №3. Тепер переможці представлятимуть підприємства у п’ятому сезоні загально корпоративного чемпіонату “Метінвеста”. Минулого року команда “Запоріжсталі” опинилась за крок від перемоги у фіналі проекту “Молоді лідери Метінвеста”. Цього ж разу зізнаються: мріють довести, що гідні звання абсолютних чемпіонів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidbuvsya-regionalnij-etap-konkursu-molodi-lideri-metinvestu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top