У Запоріжжі відбувся тренінг, який допомагає батькам і дітям порозумітися

“Вже 5 років я працюю в школі і бачу різних дітей: діток, яким просто треба поспілкуватися між собою, діток, яким потрібна допомога, діток, які хочуть стати волонтерами різних проектів. Але вони маленькі і ще їх рідко можуть взяти в якусь організацію. І от в мене виникла така навіть не бажання, а потреба виникла організувати захід, який би об’єднав дітей навколо організації заходу, батьків навколо організації і звісно привернув увагу суспільства до важливої проблеми”, – розповіла організаторка проєкту Ірина Федорченко.

Головна тема тренінгу — спілкування між дітьми та батьками. А також допомога, незважаючи на різний вік і методи, їм зрозуміти один одного.

Сьогодні не обійшлося без експертів. Запрошені психологи у формі питання-відповіді з’ясували проблемні моменти, що цікавили присутніх на початку зустрічі. Висновок: завжди треба чути та дослухатися до інших, це запорука комфортного спілкування як для дітей, так і для батьків.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidbuvsja-trening-jakij-dopomagaie-batkam-ditjam-porozumitisja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vidbuvsja-trening-jakij-dopomagaie-batkam-ditjam-porozumitisja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top