У Запоріжжі відкрилася незвична виставка: не замовчуй домашнє насильство. ВІДЕО

Цього року проводиться національна інформаційна кампанія «Річ у тім 2.0».

«Річ у тім 2.0» — соціальна ініціатива, в межах якої проходить виставка та онлайн-кампанія, де представлені 16 предметів, пов’язаних з реальними випадками домашнього насильства. Цього річ створено 16 відеороликів за участю відомих особистостей, які озвучили реальні історії постраждалих від домашнього насильства.

У Запоріжжі виставку представили у бібліотеці для юнацтва.

Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Запорізькій області, інформаційні брошури, правові консультації і тематичні листівки – це лише крок до того, аби суспільство не боялося говорити про проблему домашнього насильства, не мовчати.

Виставка триватиме до 10 грудня в приміщенні бібліотек Запоріжжя за адресами: пр. Маяковського, буд.7, пр. Соборний, буд.173 та філії Запорізької дитячої музичної школи № 8 (художнє відділення) за адресою: вул. Ситова, буд.6.

Або проходьте за посиланням https://richutim2021.rozirvykolo.org/history та знайомтеся з історіями, які нікого не можуть залишити байдужими.

Читайте також: Домашнє насильство: на Запоріжжі чоловік може потрапити за грати на два роки

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidkrylasia-nezvychna-vystavka-ne-zamovchuy-domashnie-nasylstvo-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top