У Запоріжжі відкрилася нова художня школа: триває набір учнів (ФОТО)

В Олександрівському районі Запоріжжя відкрилася нова художня школа для дітей. У сучасному і комфортному просторі вже займається 40 дітей різного віку.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Опанувати живопис і графіку (а найближчим часом ще й графічний дизайн) малечі допомагають молоді та енергійні викладачі.

У вересні в художню школу набрали 40 учнів і вони вже розпочали заняття. У листопаді в школі планують відкрити нові групи, в які зараз триває набір дітей. Всього ж у цьому закладі зможуть займатися близько 80 дітей.

У художню школу приймають усіх діточок віком від 6 років, які зараз проживають у Запоріжжі.

Навчання проходить за освітньою програмою, в яку входить художнє малювання, ліплення та образотворче мистецтво. Ми починаємо навчання з малювання та йдемо за програмою. Цього року ми дуже м’які у відборі учнів, бо хочемо якомога більшій кількості дітей подарувати радість і можливість відкрити свої таланти, — розповіла директорка музичної школи №1 та філії художньої школи Катерина Чикатуєва.

Заняття в художній школі проводять у будні та вихідні дні, враховуючи графік вихованців. За більш детальною інформацією щодо зарахування дитини в художню школу можна звертатися за телефоном: (066) 608-80-28. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Новачок «Мотора» Ярослав Котюк: про Лігу чемпіонів, майбутній дебют на євроарені та одноклубників Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-vidkrilasya-nova-hudozhnya-shkola-trivaye-nabir-uchniv-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top