У Запоріжжі відкрили ще одну бібліотеку нового формату

Відтепер у закладі функціонує ігрова локація для наймолодших, медіазал та 3D коворкінг для проведення різноманітних заходів та лекцій. Також з’явилися: сучасний інформаційно-освітній простір для підлітків, зона відпочинку для молоді та панорамне “бібліокафе”.

Це вже дев’ята бібліотека міста, яка зазнала суттєвих змін. Тут повністю оновили приміщення та значно поповнили книжковий фонд.

“Завдяки реформі бібліотечної галузі уявлення містян про те, що таке бібліотека повністю змінилось. Тепер це не просто місце, де можна взяти книгу, а сучасний культурний центр, у якому буде цікаво абсолютно всім запоріжцям – від малечі до дорослих”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, до кінця цього року планують відкрити ще одну оновлену читальню в Шевченківському районі. Також ще дві бібліотеки нового формату будуть у Вознесенівському та Комунарському районах.

Читайте також: у Запоріжжі презентували проєкт реконструкції площі Фестивальної, яка чекає на оновлення вже понад 20 років.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidkrili-shhe-odnu-biblioteku-novogo-formatu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vidkrili-shhe-odnu-biblioteku-novogo-formatu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top