У Запоріжжі відкрився транзитний шелтер для маломобільних людей

Сьогодні, 12 березня, у Запоріжжі відкрився транзитний шелтер для людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення.

Про це повідомили у Благодійному фонді «Схід SOS».

Прихисток розрахований на одночасне розміщення 21 людини.

«Шелтер стане першою зупинкою для евакуйованих. Територія, кімнати, їдальня, душові та вбиральні спроєктовані для комфортного використання людьми на колісних кріслах. Тут працюватимуть психологи, юристи та соціальні працівники фонду, вони допомагатимуть стабілізувати емоційний стан, піклуватимуться про оформлення виплат і відновлення документів. Крім того, фонд забезпечить людей гарячим харчуванням і гігієнічними наборами. А коли ми знайдемо місце для довготривалого проживання в безпечніших населених пунктах, будемо перевозити їх далі», – цитує координаторку з розміщення Валерію Кирпу прес-служба благодійного фонду. 

Фонд скерував 1 000 000 гривень на проведення ремонтних робіт і 3 000 000 гривень на закупівлю обладнання.

«Це четвертий транзитний шелтер, яким опікується БФ «Схід SOS». Ще два знаходяться у Дніпрі та один у Харкові. Проживання є безоплатним, евакуйовані отримують харчування та необхідний догляд», — кажуть благодійники. 

Ремонтні роботи в шелтері «Без меж» здійснено завдяки донатам на рахунки БФ «Схід SOS». Облаштування реалізовано в межах проєкту «Пункти обігріву та евакуація: надання допомоги постраждалому населенню України» за підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

Фото з соцмереж міської влади. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3746515/u-zaporizzi-vidkrivsa-tranzitnij-selter-dla-malomobilnih-ludej

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top