У Запоріжжі відновив роботу нічний притулок для безхатченків: хто може звернутися за допомогою

У Запоріжжі відновило роботу відділення нічного перебування центру реінтеграції бездомних осіб. Наразі там готові прийняти до 34 безхатченків.

При посиленні карантинних обмежень у притулку зможуть перебувати до 25 осіб.

Відділення нічного перебування центру реінтеграції бездомних осіб розташоване у Заводському районі за адресою: вулиця Радіаторна, 40.

Як розповіли у прес-службі мерії, у притулку бездомним надається ліжко-місце з комплектом постільної білизни та продукти. Люди, які опинились у важких життєвих обставинах, також можуть користуватися кухонним обладнанням, душем, випрати одяг тощо.

Людина може залишитися там як на одну ніч, так і на більш тривалий період часу. Безхатченки можуть перебувати у відділенні тільки вночі. Наразі бездомних приймають з 18.00 до 20.00, а перебувати у відділенні вони можуть до 8.00 години ранку.

Влітку відділення не працювало, у будівлі проводились ремонтні та підготовчі роботи.

Один раз на тиждень в усіх районах Запоріжжя соціальні працівники проводять патрулювання з метою виявлення бездомних осіб та місць їх перебування. Вони також проводять роз’яснювальну роботу з безхатченками, інформуючи тих про структурні підрозділи міського територіального центру.

За перші місяці 2021 року у відділенні нічного перебування центру реінтеграції бездомних осіб послугой скористалися вже 58 безхатченків.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidnovyv-robotu-nichnyy-prytulok-dlia-bezkhatchenkiv-khto-mozhe-zvernutysia-za-dopomohoiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top