У Запоріжжі відновлюють мурал, присвячений захисникам України. Містяни поспіхом пропонують вжити заходів, щоб запобігти вандалізму

Напередодні Нового року, 30 грудня, в Запоріжжі офіційно відкрили щойно написаний мурал, який присвячений захисникам України різних порольні та століть. Стінопис з’явився напроти Запорізького технічного національного університету на одному фасадів Театру ляльок.

Вандали не забарилися. 4 січня невідомі облили зображення червоною фарбою. Негідників не знайдено.

На щастя, патріотичний стінопис нещодавно почали відновлювати. Про це на своїй сторінці у Facebook сповістив Директор Департаменту культури, туризму та релігій Запорізької ОДА Владислав Мароко.

Скріншот зі сторінки у Facebook Владислава Мароко

Під постам громадяни почали цікавитися чи вживатимуться запобіжні заходи, які б допомогли врятувати мурал від нової атаки вандалів. Деякі пропонували встановити на цьому місті камери та освітлення. Чиновник відповів, що балаклаву «охочим до псування чужого майна» одягнути ніхто не завадить. Дієвим способом є добровільний патруль, однак, де його взяти?

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidnovljujut-mural-prisvjachenij-zahisnikam-ukraini-mistjani-pospihom-proponujut-vzhiti-zahodiv-shhob-zapobigti-vandalizmu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top