У Запоріжжі відновлюють роботу більшість трамвайних і тролейбусних маршрутів

З 23 лютого у Запоріжжі поновлять роботу 6 тролейбусних та 6 трамвайних маршрутів. Таке рішення прийняла Рада оборони Запорізької області.

В.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв у своєму Телеграм-каналі повідомив, що завтра у місті поновлять свою роботу більшість маршрутів електротранспорту. Відповідне рішення прийняла Рада оборони Запорізької області, за погодженням військових і представників правоохоронних органів.

Так, у Запоріжжі працюватиме: — 6 тролейбусних маршрутів — №№ 3, 8, 9, 11, 14, 17); — 6 трамвайних — №№ 3, 10, 12, 14, 15, 16.

Муніципальний транспорт обслуговуватиме пасажирів з 5:00 до 22:00.

***

Нагадаємо, більшість депутатів Запорізької міськради не підтримали пропозицію щодо заборони російської православної церкви в Україні. Звернутись до центральної влади з ініціативою заборонити діяльність рпц та залежних від неї організацій сьогодні на сесії міськради запропонувала фракція «Європейська Солідарність». Але народні обранці з інших партій відмовились підтримувати це звернення.

В «Європейській Солідарності» наголошують: ця ганебна ситуація показує, що деякі депутати все ще чекають приходу «руського міра»: «Російська церква повсимістно виправдовує війну в Україні. Вона виправдовує вбивства людей в Україні і вона виправдовує військову агресію путіна в Україні. Батюшки, єпископи та інші сани російської православної церкви в Україні з великою вірогідністю є агентами кремля і їх точно треба заборонити. Мені не зрозуміло, на що посилаються і на що розраховують депутати Запорізької міської ради, які проголосували проти цієї пропозиції. Можливо вони також є агентами кремля і чекають приходу руського міру в Запоріжжі», — коментує голова фракції «Європйеська Солідарність» в Запорізькій міській раді Микола Бєлий. Фракція «Європейська Солідарність» пропонувала колегам звернутись  до центральної влади з вимогами: ухвалити закон, яким російська православна церква, її підрозділи та залежні організації будуть заборонені в Україні;
забезпечити неухильне виконання українського законодавства щодо заборони російської церкви, її підрозділів та залежних організацій в Україні, а також сприяння волевиявленню українських православних щодо об’єднання у автокефальній помісній Православній Церкві України. Проте з 50 присутніх на сесії депутатів лише 23 зійшлися в думці, що російській церкві не місце в Україні. У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidnovliuiut-robotu-bilshist-tramvaynykh-i-troleybusnykh-marshrutiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top