У Запоріжжі виконком погодив винесення на розгляд сесії питання повернення платного проїзду в електротранспорті

Виконавчий комітет Запорізької міської ради погодив винести на розгляд сесії міськради питання щодо повернення платного проїзду в муніципальному транспорті — трамваях та тролейбусах з наступного понеділка, 10 червня.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету міськради, передає 061.

Водночас з цим виконком вже погодив зміну тарифу. Так, у запорізьких трамваях, тролейбусах і автобусах ввели єдину вартість проїзду – 10 гривень. Таким чином, в автобусах тариф на перевезення пасажирів зменшили з 12 гривень до 10, а в електротранспорті — підвищили з 6 гривень (до повномасштабного вторгнення) до 10 гривень.

«Станом на 2024 рік КП «Запоріжелектротранс» отримує дотацію з міського бюджету у 380 мільйонів гривень, а реальна потреба складає в близько 700 мільйонів гривень», — повідомив директор департаменту з питань ефективної роботи та розвитку комунальних підприємств міськради Максим Батенко.

Посадовці наголошують на тому, що це рішення не буде стосуватися пільгових категорій осіб — пенсіонерів, ветеранів війни, людей з інвалідністю та інші категорії. Для них зберігається право на безкоштовний проїзд. 

Також члени виконкому погодили винести на розгляд депутатського корпусу питання щодо погодження КП «Запоріжелектротранс» на реструктуризацію кредитної заборгованості.

Як раніше писав 061, в Запоріжжі зібрали підписи для ініціювання громадських слухань щодо закриття шкіл.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3786135/u-zaporizzi-vikonkom-pogodiv-vinesenna-na-rozglad-sesii-pitanna-povernenna-platnogo-proizdu-v-elektrotransporti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top