У Запоріжжі викрили підприємство, на якому змішували нафтопродукти і продавали під видом бензину

Підприємство, на якому змішували різні суміші та продавали під видом пального для автомобілів викрили у Запоріжжі та області, повідомляє прокуратура Запорізької області.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що пальне, придбання якого відображено від підприємств-імпортерів (ввезення з Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації) та підприємств з ознаками «фіктивності», не відповідає вимогам ДСТУ та виготовлено шляхом змішування низькоякісних нафтопродуктів та речовин, які наближають хімічний склад суміші до автомобільних бензинів марки А-92, А-95 та ДТ.

Подальший збут незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, які не відповідають технічним вимогам ДСТУ, відбувався через підконтрольну мережу АЗС на території Запоріжжя та Запорізької області, а також шляхом надання оголошення в мережі Інтернет на сайті підприємства.

Під час проведення обшуків за вищевказаними адресами виявлено та вилучено бензин марки А-92 в кількості більше 42 тис. літрів, бензин марки А-95 в кількості майже 21 тис. літрів, бензин марки А-95преміум в кількості майже 12 тис. літрів, дизельне пальне в кількості майже 85 тис. літрів, скраплений газ в кількості більше 23 тис. літрів, а також комп’ютерна техніка, чорнові записи, документація щодо придбання ПММ та домішок, тощо. Також вилучені ємності для зберігання скрапленого газу. Загальна вартість вилученого товару та обладнання складає майже 7 млн. грн..

На теперішній час досудове розслідування триває.

Сообщение У Запоріжжі викрили підприємство, на якому змішували нафтопродукти і продавали під видом бензину появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vikrili-pidpriiemstvo-jake-zmishuvalo-rechovini-i-prodavalo-pid-vidom-benzinu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top