У Запоріжжі Віктор Рог розповість про національні пріоритети

17 листопада о 12:00 в Запоріжжі в залі обласної бібліотеки (Соборний проспект, 142) відбудеться презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – відомий громадський діяч,видавець, редактор газети ОУН (б) «Шлях Перемоги», публіцист, який завітає до столиці козацького краю.

Він представить також праці Дмитра Донцова та інші видання УВС, зокрема головні праці провідних ідеологів ОУН Дмитра Мирона «Орлика» «Ідея і чин України» та Михайла Колодзінського «Воєнна доктрина українських націоналістів».

Які національні пріоритети? Які шляхи обрати для руху нації вперед і як подолати перепони, що стоять на її шляху? В чому суть ідеології і мета українського націоналізму, яка його історія? Якою ми бачимо українську державу? Відповіді на ці питання ви зможете почути уже цієї неділі! «Ми не маємо права допустити, щоби трагічна історія повторилася. Слова «Україна» і «Перемога» мають стояти поруч.» – Віктор Рог.

В заході візьмуть участь провідні науковці та громадські діячі краю: Федір Турченко, Юрій Щур та інші достойники. Організатори: ОУН (б), «Українська справа», «Просвіта» за сприяння Ігоря Артюшенка. Запрошуємо.

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-viktor-rog-rozpovist-pro-nacionalni-prioriteti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top