Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Жара и штормовое предупреждение: спасатели предупреждают запорожцев об ухудшении погодыРано утром в Запорожье задержали 19-летнюю закладчицу на “горячем” (ФОТО)В Запорожской области установили еще 4 блокпоста: кого будут проверять…Масштабна підготовка: у Запорізькій області до 1 вересня проводять ремонт…Майбутнім першокласникам у сільській школі Запорізької області відремонтували класВ Запорожской области медики призывают водителей к корректностиВ запорожском центре гидрометеорологии сообщили, когда в Запорожской области спадет…В запорожском гидромицентре сообщили, когда запорожцам ждать спада жарыДвенадцать запорожских нардепов получили в июне компенсации за аренду жилья…В Запорожской области ранее четырежды судимый мужчина задержан по подозрению…

У Запоріжжі Віктор Рог розповів про ієрархію національних пріоритетів

У Запоріжжі, сьогодні в залі обласної бібліотеки відбулася презентація знакової книги «Ієрархія національних пріоритетів», яку можна вважати абеткою сучасного націоналізму та «бронебійним набоєм» в інформаційній війні, автором якої є Віктор Рог – головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги», публіцист, автор книг і численних публікацій з ідеології українського націоналізму, громадський діяч Віктор Рог.»

У заході взяли участь провідні науковці та громадські діячі краю: Юрій Щур та інші достойники.

Важливою особливістю книги “Ієрархія національних пріоритетів” є те, що цю збірку публіцист збирав майже 30 років. За його словами, книга присвячена питанню україно-російських відносин.

Автор відповів на ряд важливих запитань: якою ми бачимо українську державу, які шляхи обрати для руху нації вперед і як подолати перепони, в чому суть ідеології українського націоналізму, хто загрожує нашій державності.

– “Я бачу, що ці матеріали актуальні і зараз, а» може ще й актуальніші, бо зрозуміліші для загалу, ніж коли я їх писав. Ми маємо мільйон псевдо орієнтирів, замість одного великого національного орієнтиру. Національних орієнтр – це панування українців на власній землі, над своєю долею…”, – зазначив Віктор Рог.

Під час заходу Ігор Артюшенко розповів про знайомство з публіцистом:

– “Для Запоріжжя – це знакова подія. З Віктором Рогом ми познайомились у 2011 році, я читав його публіцистичні твори. Ця людина – це ходяча енциклопедія, якщо ми були свідками Революції на граніті, або читали в книжках з історії, то він безпосередньо брав участь“, –» зазначив Ігор Артюшенко.

Ігор Артюшенко під час виступу

Владислав Мороко наголосив, що ті люди, які робили усе можливе, щоб повернулася наша історія, історія України присутні на цьому заході.

– “Важливо те, що відбувається ця презентація, саме зараз тому, що на таких презентаціях читачі бачать автора, а сам автор розповідає про свою працю”, – сказав Владислав Мороко.»

Владислав Мороко

Організатором заходу виступило об’єднання «Просвіта Запоріжжя” за сприяння Ігоря Артюшенка.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-viktor-rog-rozpoviv-pro-iierarhiju-nacionalnih-prioritetiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top