У Запоріжжі вилучено понад 1500 пачок контрафактних цигарок та 400 літрів вина

Весь контрафакт зберігався в одному з гаражів на вулиці Історичній. Відносно власника складений  адміністративний протокол.

У Запоріжжі дільничні офіцери поліції спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань  перевірили гараж,  який знаходиться на вулиці  Історичній Заводського району. В ході огляду правоохоронці виявили та вилучили 39 ящиків з «тетропаками» об’ємом по 10 літрів кожний, в яких знаходилось саморобне вино, також 1500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного збору. Загальна сума вилучено за цінами чорного ринку становить більше 64 тисяч гривень.

Відносно власника гаражу складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Санкція за статтею передбачає накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі, повідомили у Нацполіції.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vylucheno-ponad-1500-pachok-kontrafaktnykh-tsyharok-ta-400-litriv-vyna.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top