У Запоріжжі виник скандал через планшети, які очільниця мерії роздала дітям

Днями в.о.мера Запоріжжя Регіна Харченко роздала понад 100 планшетів iPad (від одного з банків) для учнів запорізьких шкіл. Після цього у мережі виник скандал через те, що планшети виявились вживаними, частина з них взагалі була без зарядних пристроїв, в поганому стані. Інших  запоріжців обурило те, що невідомий був механізм, за яким відбирали дітей, які отримали планшети. Після резонансу в мережі Регіна Харченко офіційно прокоментувала цю ситуацію. Вона підтвердила, що планшети були вживані й навіть спробувала провести опитування в себе на сторінці у соцмережі стосовно необхідності таких акцій.

Як пише «ЗаБор», 31 травня Регіна Харченко повідомила, що 105 учнів запорізьких шкіл отримали планшети від ПриватБанку для навчання.

«З 1 вересня діти мають повернутися до якісного навчання. Над цим вже працюють сотні спеціалістів. І мені дуже приємно, що доєднуються і представники державного бізнес-сектору. Сьогодні (31 травня — ред.) 105 учнів запорізьких шкіл отримали планшети від Південно-Східного макрорегіонального управління ПриватБанку до Дня захисту дітей. Особисто дякую за подарунок, який допоможе школярам у навчанні!», — повідомляла тоді Харченко в своїх соцмережах.

Після цього в коментарях під постом Регіни Харченко запоріжці почали висловлювати свої обурення, зокрема містяни писали про те, що невідомий механізм, за яким відбирали дітей і чому саме ці учні шкіл отримали планшети в подарунок. До того ж в мережі почали публікувати фото планшетів, які діти отримали в подарунок. Так, деякі пишуть про те, що девайси в пошарпаному стані з подряпинами.
Також повідомляють, що деякі планшети йшли без зарядного пристрою.

Цікаво, що найбільше обурення в коментарях під постом Харченко запоріжці висловлювали щодо ситуації з закриттям 28 запорізьких шкіл, а самій Харченко нарікали, що в цей час очільниця мерії «піариться» на тому, що дарує дітям планшети.

Після великого резонансу у мережі Регіна Харченко прокоментувала всю цю ситуацію з планшетами від ПриватБанку. За її словами, всі девайси, які подарували дітям, пройшли обстеження від техвідділу банку. До того ж Харченко заявляє, що батькам сказали про те, в якому стані будуть планшети й ті згодились на це.  Однак варто зазначити, що в.о.мера Харченко ніяк не коментує за яким саме принципом відбирали дітей, які отримали планшети.

А також очільниця мерії ніяк не торкнулась саме теми закриття шкіл, на яку більшість і звертала її увагу.

«Найбільший банк держави в якості благодійної допомоги передав школярам понад 100 планшетів iPad, якими користувалися в своїй роботі банківські співробітники. Перед цим техніка була перевірена технічним відділом банку. Про стан техніки попередньо говорили з батьками. Та заручилися їхньою згодою і обіцянками розʼяснити дітям, що планшети є вживаними та подарованими для навчання. Проігнорувати цю ситуацію не можу. Бо особисто вручала пакунки з думкою про те, що діти отримають техніку для навчання. І мені від цього не дуже добре», — написала Харченко в пості в соцмережі.

Також в Телеграм-каналі чиновниця опублікувала опитування щодо того, чи мають місце такі акції з наданням благодійної допомоги, зокрема із вживаною технікою. За 6 годин опитування пройшли близько 2-х тисяч користувачів. Так, більшість, 82% відповіли, що подібні акції мають проводити. Водночас 18% відповіли негативно й, що краще вже нічого не надавати, аніж у такому, вживаному, стані.

.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vynyk-skandal-cherez-planshety-iaki-ochilnytsia-merii-rozdala-ditiam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top