У Запоріжжі випускники коледжів з легкістю влаштовуються на високооплачувану роботу

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» допомагає студентам отримати безцінний досвід роботи

У Запоріжжі, як і в Україні в цілому, під час економічної кризи, викликаною пандемією коронавірусу, влаштуватися на роботу стало набагато складніше. Ще важче знайти роботу випускникам вишів і коледжів, але не всім. Для студентів, які обрали для себе професії металургів, двері комбінату «Запоріжсталь» завжди відкриті. На великому металургійному підприємстві молоді фахівці отримують повний соцпакет і гідну зарплатню, при цьому можуть здобути вищу освіту та кар’єрний ріст.

Сергій Койпиш

— В економічно складний час випускникам навчальних закладів без досвіду досить складно влаштуватися на роботу, знайти себе в професії, розкрити свій потенціал, — зазначив начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш. — Наш комбінат надає підтримку молоді починаючи зі шкільної лави. Ми тісно співпрацюємо з навчальними закладами Запоріжжя і знайомимо дітей з металургійними професіями, специфікою виробництва, проводимо профорієнтаційні тренінги, ознайомчі екскурсії, а також запрошуємо пройти у нас виробничу практику. Цього року, незважаючи на карантин, у нас на комбінаті практику пройшли понад 300 учнів. Крім того, в рамках програми співпраці з навчальними закладами, кращі студенти отримують стипендію Метінвесту і вони ж мають пріоритетну можливість влаштуватися працювати на підприємство. Наша молодь не боїться складнощів у роботі, у них немає непорозумінь процесів, тому що ми їх супроводжуємо весь період навчання і становлення, як фахівців, так і професіоналів. У нас є маса прикладів, як кращі співробітники розвиваються і сміливо крокують по кар’єрних сходах в нашій компанії, яка по-справжньому цінує професіоналізм та допомагає його напрацювати.

Як писала «Индустриалка», Група Метінвест підписала Меморандум про співпрацю з Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким національним університетом. Завдяки такій співпраці студенти можуть проходити практику на найбільшому запорізькому підприємстві, а також отримувати стипендії Метінвесту, на які щорічно виділяють понад 5 млн грн. Цього року студенти вже отримали близько 3 млн грн.

Втеча з села

18-річний Сергій Сльота родом з села Комиш-Зоря Більмацького району. Хлопець мріяв якомога швидше втекти з села до великого міста, вивчитися і влаштуватися на хорошу роботу. Тому після дев’ятого класу він вступив до металургійного коледжу на спеціальність «Технічне обслуговування та ремонт рухомого складу». Зараз Сергій вчиться на четвертому курсі і проходить практику в Управлінні залізничного транспорту на посаді помічника машиніста тепловозу.

Сергій Сльота

— Я із задоволенням пішов на практику на таке серйозне підприємство як «Запоріжсталь», — поділився з «Индустриалкой» Сергій Сльота. — Тут потрібно дотримуватися певної дисципліни і правил, але працювати все одно цікаво. Я тут дуже багато чому навчився. У коледжі у нас тільки теорія була. Там все показували і розповідали, але в голові нічого не залишилося. Сюди я прийшов і все відразу змінилося. Мене навчили відмінні фахівці-практики. Зараз я контролюю вагони і допомагаю машиністу. Ще мені дуже подобається колектив нашого цеху. Всі люди цікаві та гарні фахівці своєї справи. У них є чому повчитися, але і з ними весело попрацювати. Після закінчення навчання хотів би працювати на «Запоріжсталі». Тут хороші зарплати і повний соціальний пакет, а також є хороші перспективи на майбутнє.

Сергій Сльота проходить практику в Управлінні залізничного транспорту на посаді помічника машиніста тепловоза

Закохався в свою професію

Євген Іхтіяров будучи студентом Запорізького металургійного коледжу прийшов на практику в обжимний цех «Запоріжсталі» і зрозумів, що хоче залишитися працювати на підприємстві. Молодик успішно пройшов практику, отримав розряд і влаштувався працювати на посаду слюсаря-ремонтника.

Євген Іхтіяров

— Я обслуговую крани обжимного цеху, — зазначив Євген Іхтіяров.- Це звичайні складські крани, крани загального призначення та колодязні крани. Мені з дитинства подобалися всякі механізми. Тому професію я обрав швидко. Коли прийшов на «Запоріжсталь», відразу закохався в свою професію. Спочатку дуже переживав і боявся, хоча адаптувався досить швидко. Сильно допомогли колеги. Я дуже радий, що відразу після закінчення коледжу зміг влаштуватися на хорошу роботу, не багатьом моїм одноліткам це вдалося. Дуже важливо, що під час практики я отримав безцінний досвід. Тепер у мене гідна зарплата, є можливість кар’єрного росту. Я, наприклад, хочу стати бригадиром. Ще один плюс — я можу працювати і одночасно навчатися в вузі. Комбінат «Запоріжсталь» мені ще й допомагає. Керівництво без проблем відпускає на сесії, а також підтримує фінансово — допомагає з оплатою навчання. Це дуже важливо!

Євген Іхтіяров працює в обжимному цеху

Нагадаємо, починаючи з грудня 2018 року, молодим працівникам, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи, і які відпрацювали безперервно повних 12 місяців, діє стимулююча програма. А саме — за активну участь у житті комбінату, доцільні робочі пропозиції та відповідальність здійснюється виплата одноразової грошової премії.

високооплачувану роботу


Сообщение У Запоріжжі випускники коледжів з легкістю влаштовуються на високооплачувану роботу появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-vipuskniki-koledzhiv-z-legkistyu-vlashtovuyutsya-na-visokooplachuvanu-robotu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top