У Запоріжжі вирішили не відновлювати зруйновані під’їзди у будинку на Зестафонській

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров після зустрічі з мешканцями пошкодженого від ракети будинку по вулиці Зестафонській повідомив про те, що зруйновані підїзди відновлювати не будуть.

Ще в жовтні 2022 року ворожа ракета повністю зруйнувала 3 і 4 під’їзди будинку 8 по вулиці Зестафонській, загинуло 19 мешканців. Решта будинку також зазнала значних пошкоджень. 150 жителів залишилися без даху над головою.

За словами Федорова, після обговорення питання з мешканцями будинку, було вирішено відбудувати лише 1 і 2 під’їзди. Термін — кінець 2024 року.

3 і 4 під’їзди вирішили не відновлювати через економічмну недоцільність. Мешканці цієї частини будинку зможуть отримати сертифікати на придбання житла через програму єВідновлення.

Власник сертифікату матиме можливість придбати житло впродовж 5 років у будь-якому населеному пункті України, окрім ТОТ. Видати сертифікати у ЗОВА пообіцяли впродовж 4 місяців.

Нагадаємо, що у будинку 10 по вулиці Зестафонській, який також постраждав від вибухової хвилі, майже завершили відновлювальні роботи. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-virishili-ne-vidnovlyuvati-zrujnovani-pid-yizdi-u-budinku-na-zestafonskij/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top