У Запоріжжі виявили кишкову паличку на одному з міських пляжів

У Запоріжжі продовжує діяти заборона купання на міських пляжах. Разом з тим фахівці системно проводять дослідження якості води та піску на пляжах міста.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Як спеціалісти відібрали проби води та піску на узбережжі громадських пляжів Центральному (права та ліва сторона), Правобережному, пляжу по вул. Лейтенанта Шмідта.

За результатами досліджень у пробах річкової води на мікробіологічні показники зареєстровано перевищення нормативів: на Центральному пляжі (права сторона); на Правоборежному пляжі за показником лактозопозитивні кишкові палички (ЛКП).

У пробах річкової води на санітарно-хімічні показники зареєстровано перевищення нормативі:

за показниками забарвлення, рН (водневий показник) та ХСК (хімічне споживання кисню) на Центральному пляжі (права сторона);за показниками забарвлення, рН на Центральному пляжі (ліва сторона);за показниками забарвлення, завислі речовини, рН, розчинений кисень, ХСК на Правобережному пляжі;за показниками забарвлення, рН, розчинений кисень на пляжі по вул. Лейтенанта Шмідта.

У пробах річкової води на паразитологічні дослідження вміст пестицидів та в пробах піску на санітарно-мікробіологічні, паразитологічні, санітарно-хімічні показники, на вміст пестицидів — відхилень не зареєстровано.

Патогенна мікрофлора в досліджених пробах не виявлена.

Фахівці закликають запоріжців і гостей міста прислухатися до їхніх порад, бути відповідальними та утриматися від купання в річці Дніпро та інших водоймах. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-viyavili-kishkovu-palichku-na-odnomu-z-miskih-plyazhiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top