У Запоріжжі виявили російського льотчика, який міг займатися шпигунством

Льотчика з росії виявили працівники Територіального управління Державного бюро розслідувань. Чоловік міг займатися шпигунством.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Російського льотчика викрили під час проведення спецоперації щодо виявлення ворожих елементів серед громадян російської федерації, які заїхали на територію України напередодні російського вторгнення. Операція проводилась спільно з управлінням міграційної поліції ГУНП у Запорізькій області.

За інформацією ДБР, російський військовий льотчик останніми роками регулярно навідував близьких родичів у Запоріжжі. На територію України він заїхав 8 лютого 2022 року і не виїхав. Після початку російської агресії чоловік почав переховуватися, а його мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина.

Чоловік представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР здобули безперечні докази щодо його належності до російської армії.

Також зібрані дані можуть свідчити про те, що росіянин заїхав до України як так звана «консерва» аби займатися диверсійно-розвідувальною діяльністю та корегувати вогонь військових рф по об’єктах стратегічного значення Збройних сил України та територіальної оборони, зливання даних щодо їх переміщення, розташування блок постів, дислокації батальйонів Збройних сил України та територіальної оборони.

Невдовзі його передадуть Службі безпеки України.Читайте також: У Бердянську на стелу повернули літеру, що робила назву міста українською

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-vyiavyly-rosiyskoho-lotchyka-iakyy-mih-zaymatysia-shpyhunstvom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top