У Запоріжжі визначено перевізників, які можуть втратити договори через порушення

На останньому засіданні члени комісії вислухали пояснення перевізників щодо скарг, які надійшли від місцевих мешканців протягом останнього місяця. Запропонували звернутися до перевізників, які обслуговують маршрути №96, №58, №75, №54, №89, №70, №14, і №67.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Найчастіше мешканці скаржилися на порушення графіку перевезень, погане ставлення водіїв до пасажирів, незадовільний стан транспортних засобів та перевищення швидкості.

Перевізники стверджують, що ведуть постійну виховну роботу зі своїми водіями.

Перевізник ТОВ «Січ Альянс Груп», який обслуговує маршрут №96, повідомив, що у лютому звільнив двох водіїв, на яких надійшли скарги. Іншим водіям, на яких також були скарги, було проведено додаткові інструктажі.

Перевізник ТОВ «Запорожградтранс-1», що обслуговує маршрут №75, за місяць опрацював чотири скарги. Усі вони були вирішені, а з водіями проведено виховні заходи.
ПрАТ «ЗАТП 12329», який обслуговує маршрути №№89, 14 і 70, також бугато скарг. Комісія вислухала пояснення перевізника та попередила, що без усунення порушень може бути розірваний договір.

Крім того, комісія розглянула випадки, які стали відомі завдяки соцмережам. Наприклад, поведінку водія маршрутного таксі №70. Водія вже відсторонили від роботи до з’ясування обставин.

Також на контролі перебуває перевізник ТОВ «ТК «Спринт»», обслуговуючий маршрут №67. Перевізник вже провів бесіду з ним і планує його звільнення.

На наступному засіданні комісії планується розглянути залишкові питання з перевізниками та визначити подальші кроки.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vyznacheno-pereviznykiv-iaki-mozhut-vtratyty-dohovory-cherez-porushennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top