Унаслідок нічної атаки росіян на Запоріжжя загинули п’ять людей, ще 20 постраждали. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.
За даними ЗОВА, кількість постраждалих унаслідок ворожої атаки продовжує збільшуватися.
Оновлено: раніше в ЗОВА повідомляли про дев’ять постраждалих. Росіяни атакували промислові об’єкти та інфраструктуру обласного центру, пошкоджено гаражний кооператив і нежитлові будівлі. Ще раніше йшлося про щонайменше двох поранених — наслідок ударів російськими ракетами та авіабомбами по Запоріжжю.
Унаслідок удару пошкоджено житлові будинки та нежитлові будівлі, у місті виникли пожежі та перебої зі світлом. Медики надають постраждалим необхідну допомогу, на місці подій працюють екстрені служби.
Інформація про наслідки атаки продовжує надходити.


Сообщение У Запоріжжі внаслідок атаки росіян загинули п’ять людей, 20 поранені появились сначала на Газета МИГ.