У Запоріжжі впорядкують вулиці та провулки, деякі виключать з переліку

Вчора, 28 листопада депутати Запорізької міської ради прийняли рішення стосовно нових назв вулиць у місті. Деякі з них виключили із списку вулиць міста.

У зв’язку з фактичною відсутністю на території міста Запоріжжя вул. Вознесенівської, вул. Заміської, вул. Кошової та вул. Коцюбинського, було вирішено виключити ці назви з Переліку назв вулиць, провулків, майданів, проспектів міста. Також у Запоріжжі більше не буде провулку Млинового, який значився одразу у двох районах міста. Тепер його розділять на провулок Хлібосольний в Комунарському районі та провулок Торговий в Олександрівському районі, пише сайт Запорізької міської ради.

Аби уникнути повторів у назвах урбанонімів, провулок Безіменний, розташований в Шевченківському районі, дорогу, яка з’єднує вулицю Чарівну та вулицю Іванова, перейменували на вулицю Безіменну. А провулок Безіменний в Комунарському районі залишили без змін.

Крім того, назву урбаноніму «сел.Креміно» у Шевченківському районі вирішили змінити на «вулиця Креміно».

Задля уникнення подвійних назв також найменували та перейменували наступні урбаноніми:

У Запоріжжі також з’явиться вулиця Вдала – саме таку назву дали ділянці, розташованій між кварталами нової забудови з будівельними номерами по вулиці Академіка Курчатова (земельні ділянки 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30) та по провулку Архангельському (земельні ділянки 65, 1, 2, 3, 4, 5).

Сообщение У Запоріжжі впорядкують вулиці та провулки, деякі виключать з переліку появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vporjadkujut-vulici-ta-provulki-dejaki-vikljuchat-z-pereliku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top