У Запоріжжі встановлюють камери відеоспостереження – подробиці

У районі Нікопольського повороту розпочато встановлення 7 камер зовнішнього спостереження. Камери фіксуватимуть ситуацію на зупинках громадського транспорту, проїжджій частині та перехресті (перетин вул. Істоміна, Калнишевського та Хортицьке шосе).

Через пожвавлений рух цей відрізок шляху відслідковуватиме спеціальна оглядова камера – з круговою панорамою 360 градусів. Загалом цьогоріч у Хортицькому районі мають з’явитися 10 камер відеоспостереження.

На минулому тижні було вмонтовано 3 відеокамери – на з’їзді у с. Нижня Хортиця. Деякі з 7-ми в околицях Нікопольського повороту націлені на розпізнавання номерів автівок. У полі зору транспорт, що рухається з сусіднього Дніпра до Нікополя, або ж у зворотному напрямку, до Хортицького району, чи далі у центр міста.

У перспективі – приєднання до системи відеоаналітики з можливістю передачі вхоплених кадрів поліцейським. Система працюватиме з можливістю розпізнавання номерних знаків. Це може зокрема посприяти пошуку викрадених транспортних засобів.

Напередодні 1 вересня із залученням системи спостереження вдасться подбати не лише про порядок у місті, а й безпеку школярів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vstanovljujut-kameri-videosposterezhennja-podrobici.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top