У Запоріжжі вулицю на честь російської революції хочуть перейменувати в пам’ять про загиблого героя

На карті Запоріжжя досі є вулиця названа на честь російської революції 1905 року. Місецві мешканці просять перейменувати вулицю в пам’ять про загиблого воїна бригади «Кара-Даг», шо народився и виріс на цій вулиці.

Як інформує Акцент, на сайті Запорізької міської ради зареєстрована відповідна електронна петиція.

«Родина, друзі та побратими звертаються до громадян міста Запоріжжя з проханням підтримати перейменування вул. 1905 р, що в Комунарському районі, на вул. ім. Андрія Гайдая — захисника України, воїна 15-ї бригади оперативного призначення НГУ «Кара-Даг», що загинув на полі бою 22 липня 2023 року», — говориться у тексті, автором якого є журналіст, головний редактор сайту «Акцент» Олександр Чубукін .

Як відзначається, Андрій Гайдай — народився і виріс у Запоріжжі. З початком ширкомасштабної агресії він не став осторонь захисту нашої держави. Андрій розпочав допомогати нашим захисникам як волонтер, а потім сам пішов у військо — 15 БрОП НГУ ім. Героя України лейтенанта Богдана Завади. Під час контрнаступальних дій ЗСУ на Пологівсько-Токмацькому напрямку 22 липня 2023 року Андрій отримав поранненя несумісні з життям. Захиснику України було 46 років. В нього залишились дружина і син.

Андрій Гайдай

«Виріс і мешкав все своє життя Андрій Гайдай на вул. 1905 року — яка чомусь досі є на карті Запоріжжя. Ця невеличка вулиця біля залізничного вокзалу Запоріжжя-1 названа на честь російської революції початку 20 ст. Місцеві мешканці просять підтримати їх пропозицію і перейменувати вулицю на часть Андрія Гайдая», — пише автор.

Наразі збір підписів триває — петицію вже підтримали 245 мешканців Запоріжжя. До завершення голосування залишається ще 31 день. Необхідна кількість голосів — 750. Тоді пропозицію з перейменуванням буде передано на розгляд депутатам Запорізької міської ради.

Підтримати пропозицію про перейменування можна за посиланням — ТУТ Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-vulitsyu-na-chest-rosijskoyi-revolyutsiyi-hochut-perejmenuvati-v-pam-yat-pro-zagiblogo-geroya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top