У Запоріжжі введено додаткові карантинні заходи: що треба знати

У Запоріжжі у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. У місті впроваджуються додаткові обмежувальні карантинні заходи. Таке рішення прийнято на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя, повідомили в прес-службі мерії.

Що під забороною

Обмежувальні заходи стосуються заборони проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування. Крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю, проведення офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів.

Для кого обмеження не застосовуються

Обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія».

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vvedeno-dodatkovi-karantynni-zakhody-shcho-treba-znaty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top