У Запоріжжі вже третій рік діє програма підтримки дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста

У Запоріжжі вже третій рік діє програма підтримки дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста

У закладах проводяться поточні ремонти, закупається необхідне обладнання. Минулого року — оновили кілька залів та придбали спортивний інвентар і для ДЮСШ номер 6, школи, де виховуються майбутні чемпіони з боксу, греко-римської боротьби та бодибілдингу, цьогоріч програма знову не оминула заклад — тож тренери та учні вже ознайомлюються і щойно придбаними сучасними тренажерами.

У ДЮСШ № 6, яка працює майже 40 років, три відділи: бокс, греко-римська боротьба та бодибілдинг. Загалом, тут займається 500 молодих спортсменів. Усі викладачі — заслужені тренери України, тож і вихованці намагаються не відставати.

Завдяки міській програмі з підтримки спортивних шкіл минулого року тут провели поточні ремонти в кількох залах, оновили санвузли та душові, закупили необхідне обладнання: боксерські рукавички, шоломи, груші тощо, — каже заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Цього року — спортсмени знову приймають подарунки — сучасні спортивні тренажери.

У інших залах спортсмени випробовують бігову доріжку та орбітрек, а тренери та представники міської влади вже обговорюють плани з оновлення на наступний рік.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vzhe-tretij-rik-diye-programa-pidtrimki-dityacho-yunatskih-sportivnih-shkil-mista/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top