У Запоріжжі вже втретє припиняють діяльність підпільного грального закладу

Як зазначає пресслужба ГУНП у Запорізькій області, ще у грудні 2020 року поліція припинила незаконну діяльність ігрового залу на вулиці Сталеварів. Правоохоронці вилучили 7 гральних автоматів, 5 комплектів комп’ютерного обладнання в робочому стані, а також стіл-рулетку з екранами. Також було відкрито кримінальне провадження.

На початку червня вже цього року в поліцію повідомили, що заклад знову продовжив працювати. 14 червня правоохоронці в черговий раз виявили та вилучили докази функціонування тіньового бізнесу – ігрові автомати, системні блоки, відповідні записи та інше. На вилучене майно було накладено арешт.

Попри це правопорушники знову обладнали приміщення технікою та в умовах суворої конспірації продовжили працювати.

Вже цього місяця, 6 липня, правоохоронці втретє припинили функціонування закладу. Співробітники поліції вилучили 5 ігрових автоматів, 10 комп’ютерних системних блоків, а також чорнові записи. Наразі тривають слідчі дії.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vzhe-vtretie-pripinjajut-dijalnist-pidpilnogo-gralnogo-zakladu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-vzhe-vtretie-pripinjajut-dijalnist-pidpilnogo-gralnogo-zakladu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top