У Запоріжжі юнак потребує допомоги у порятунку життя

У лютому хлопець захворів на ОРЗ. Форма була важка, температура, слабкість. Та найбільш хлопця непокоїв запалений лімфовузол. Так тривало близько місяця, а лікарі розводили руками. Тільки у травні за аналізами крові у хлопця діагностували гострий мієлобластний лейкоз. Це одна з форм онкології, за якої аномальні тіла ростуть дуже швидко та заважають розвитку нормальних клітин крові. Одразу ж Євгену призначили хіміотерапію. Загалом хлопець пройшов 4 курси хіміотерапії, втратив 23 кілограми і майже не міг самостійно пересуватись, та лікування все ж дало свої результати, і наразі Євген почувається краще.

Ще одної високодозової хіміотерапії організм юнака може не витримати, розповідають медики, адже через це дуже страждають чи не всі органи. Наразі хлопцю може допомогти лише операція. Дату операції ще не визначили, а доки Євгену необхідна вартісна підтримуюча терапія.

Кожен день на рахунку, а кожна гривня може врятувати життя хлопця. Дізнатись, як допомогти Євгену можна за контактами, які ви бачите на екрані. Не зволікайте, подаруйте людині шанс на одужання.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-junak-potrebuie-dopomogi-u-porjatunku-zhittja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-junak-potrebuie-dopomogi-u-porjatunku-zhittja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top