У Запоріжжі з аукціону продали будівлю “Промінвестбанку”, яка належала росії

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 5 червня провів аукціон з продажу будівлі “Промінвестбанку”, яка розташована у Вознесенівському районі Запоріжжя.

Як  повідомляється у “Прозоро. Продажі”, десятиповерхову будівлю загальною площею 4109 кв.м. продали за 41, 3 мільйона гривень. Початкова ціна лота становила 29,9 мільйона гривень.

Переможцем торгів стало ТОВ “Перлина 2005”, яке належить Єгору Вакуленку та Павлу Печерею.

Основним власником ПАТ “Промінвестбанк” до війни була російська держкорпорація ВЕБ.РФ. ..

Нагадаємо, журналісти «Форпоста» з’ясували, що зараз роблять у Запоріжжі обранці від заборонених в Україні партій. Адже у Запоріжжі майже третину сесійної зали міськради і досі займають депутати, які були обрані від цих проросійських політичних партій.

Місцеві «обранці» від них і досі не позбавлені своїх мандатів: вони й надалі відвідують сесії міськради, голосують за ті чи інші важливі для Запоріжжя рішення, продовжують ділити бюджетні кошти. Більше того, колишні представники заборонених партій займають високі посади у міській владі, всіляко заважають чистці у власних рядах і блокують прийняття важливих для прифронтового міста рішень.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-z-auktsionu-prodaly-budivliu-prominvestbanku-iaka-nalezhala-rosii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top