У Запоріжжі за 4,2 млн грн з торгів продають квартиру боржника: як вона виглядає (ФОТО)

Відповідне оголошення було розміщено на офіційному сайті ProzorroПродажі.

З аукціону пропонується придбати майно боржника фізичної особи Комракова Сергія Володимировича, а саме квартиру, яка розташована за адресою: Запорізька обл., м. Запоріжжя, бульвар Шевченка, будинок 27, квартира 20.

Відомості про майно
Квартира, загальна площа (кв.м): 85,1Житлова площа (кв.м): 48,04 поверх 4 поверхового будинкуФорма власності: приватна Розмір частки 1/1

Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 908/1718/20 перебуває в провадженні Господарського суду Запорізької області.

Інформація про аукціон

Трираундовий англійський аукціон. Ще до початку аукціону учасники подають свої закриті цінові пропозиції. Потенційні покупці не знають, чи є ще конкуренти та не бачать ставки один одного. Електронна торгова система ранжує ставки учасників від найменшої до найбільшої і той, хто зробив найвищу (закриту) цінову пропозицію має право останнього ходу в кожному з раундів. Це дає йому найвищі шанси на перемогу.

Аукціон розпочинається, коли на торги зареєструвалося щонайменше два учасники. Проте в певних напрямах лот може викупити єдиний зареєстрований учасник за тією ціною, яку він запропонував. Протягом трьох раундів, які тривають по 3 хвилини учасники змагаються за лот та підвищують свої ставки. Коли аукціон завершується, вся інформація про учасників розкривається.

Трираундовий “англієць” – найпоширеніший різновид аукціонів у системі, за допомогою якого можна продати або придбати будь-який актив: орендувати вагон або купити дозвіл на користування надрами.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій:21.04.2024 20:00Дата проведення аукціону:22.04.2024 12:50Початкова ціна продажу:4 237 992,11 ГРН без ПДВНа фінальну суму нараховується ПДВ: НіРозмір мінімального кроку підвищення ціни: 42 379,92 ГРНРозмір мінімального кроку підвищення ціни, %: 1 %Розмір гарантійного внеску: 423 799,21 ГРНРозмір гарантійного внеску, %:10 % Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-za-4-2-mln-grn-z-torgiv-prodayut-kvartiru-borzhnika-yak-vona-viglyadaye-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top