У Запоріжжі за рік усиновили 161 дитину

У Запоріжжі в минулому році офіційно 161 дитина знайшла люблячих батьків шляхом усиновлення, влаштування під опіку в прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу.

Такі цифри пролунали під час засідання комісії з питань захисту прав дитини у Запорізькій міськраді, на якому розглянули питання соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих ситуаціях або залишились без батьківського піклування, та дітей-сиріт.

На обліку в службі у справах дітей Запоріжжя перебуває 1839 дітей, з них 1093 мають статус дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2021 році 161 дитина знайшла люблячих батьків шляхом усиновлення, влаштування під опіку в прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу. В місті наразі функціонують 9 дитячих будинків сімейного типу та 13 прийомних сімей, в яких виховується 98 дітей.

На комісії розглянули та затвердили 110 індивідуальних планів дітей, 42 звіти про стан утримання та виховання дітей у прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу м. Запоріжжя.

Члени комісії обговорили проблемні питання перебування дітей, які опинились в складних життєвих обставинах чи залишились без батьківського піклування, в медичних закладах міста в рамках реформи охорони здоров`я, та досвід соціального супроводу дітей, які виховуються в прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу міста.

Читайте також: У Запоріжжі створять групу по увічненню пам’яті видатних діячів козацтва

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-za-rik-usynovyly-161-dytynu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top