У Запоріжжі загасили пожежі у двох багатоповерхівках

Вчора у Запоріжжі через коротке замикання і необережність під час куріння сталися пожежі у багатоповерхових житлових будинках.

17 грудня о 10:44 у Запоріжжі виникла пожежа у дев’ятиповерхівці. Осередок займання виявили в оселі на восьмому поверсі. Рятувальники загасили пожежу на площі 7 м², повідомили в обласному управлінні ДСНС.

У результаті події ніхто не постраждав. Попередньо встановлено, що пожежа виникла через коротке замикання електромережі.

О 19:45 сталася пожежа у п’ятиповерховому будинку. У кімнаті квартири на першому поверсі горіли речі. Співробітники ДСНС вивели на свіже повітря 56-річного власника оселі і загасили пожежу на площі 5 м².

“Ймовірно, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем під час куріння”, – зазначили у ДСНС.

Врятованому чоловіку медична допомога не знадобилася.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі внаслідок ранкового авіаудару пошкоджено будинок і гаражі.

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top