У Запоріжжі закриють декілька шкіл: в чому причина

На сайті Запорізької міської ради оприлюднили проєкти рішень щодо реорганізації двох шкіл у Запоріжжі.

Так, гімназію №39 планують приєднати до гімназії №94, гімназію №30 до гімназії №62.

Рішення обгрунтовані тим, що в цих навчальних закладах мало учнів. До прикладу, мережа класів Запорізької гімназії № 94 у поточному навчальному році складає 10 класів, чисельність учнів — 300.

Мережа класів Запорізької гімназії № 39 у поточному навчальному році складає 8 класів з чисельністю учнів – 209. Загальна вартість утримання 1 учня цього закладу на місяць складала 3517,73 гривень. Це показник вищий ніж у комунальних закладах загальної середньої освіти міста.

Окрім цього, в документі сказано, що функціонування закладу освіти, в якому буде нараховуватися 16 класів з використанням однієї будівлі гімназії № 94, буде економічно ефективним для бюджету територіальної громади м.Запоріжжя.

Обгрунтування закриття гімназії №30 аналогічне. Мережа класів Запорізької гімназії № 62 Запорізької міської ради в поточному навчальному році складає 21 клас, чисельність учнів — 525. Мережа класів Запорізької гімназії № 30 складає 9 класів з чисельністю учнів – 220. Загальна вартість утримання 1 учня цього закладу на рік складала 39,404 тис. гривень. Це показник вищий ніж у комунальних закладах загальної середньої освіти міста. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-zakriyut-dekilka-shkil-v-chomu-prichina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top