У Запоріжжі закуплять понад 300 дорожних знаків

У Запоріжжі хочуть придбати понад три сотні дорожніх знаків. Закупівлю оголосило комунальне підприємство “ЕЛУАШ” Запорізької міської ради.  

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, повідомляє «Акцент» з посиланням на «Запорізький проєкт розслідувань».

Зокрема, планується придбання 334 дорожніх знаків, серед яких 50 знаків “Вибоїна” і така ж кількість знаків “Дорожні роботи”.

Окрім того планується придбання знаків “Двосторонній рух”, “Напрямок повороту”, “Звуження дороги”, “Перевага зустрічного руху”, “Обмеження максимальної швидкості”, “Кінець всіх заборон та обмежень” та інші. Вони повинні бути зі світлоповертальною поверхнею.

Також КП “ЕЛУАШ” придбає 150 труб кріплення, дорожні бар’єри, 135 дорожніх конусів, сигнальну стрічку, 15 дорожніх блоків.

Очікувана вартість закупівлі – 861,7 тисячі гривень. 

У вартість повинні входити витрати на перевезення і доставку готової продукції. Постачальник має гарантувати заміну неякісного товару. Нині триває період подання пропозицій. Аукціон запланували на 28 серпня. 

Дорожні знаки та інше обладнання комунальне підприємство планує отримати до 30 вересня цього року.  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Запоріжжі в муніципальному транспорті з’являться нові прилади для перевірок: подробиці (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-zakuplyat-ponad-300-dorozhnih-znakiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top