У Запоріжжі започаткували добру традицію багатьох країн світу

Вперше у Запоріжжя пройшов спільний молитовний сніданок

Практика Молитовних сніданків існує в більш ніж ста демократичних країнах світу. Вважається, що він сприяє духовному єднанню й порозумінню. В Україні за останні роки відбулось сім національних Молитовних сніданків. Зустрічі проходили в Києві за участю Президента України.

Вчора така традиція була започаткована і в Запоріжжі. В першому Молитовному сніданку Східного регіону взяли участь народні депутати України, представники обласної і міської влади, духовенства, держуправлінці, освітяни, діячі науки, культури і бізнесу, ветерани АТО. Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що в непрості для країни часи дуже важливо проводити заходи, що об’єднують.

– На сніданку збираються представники різних сфер діяльності, люди з різними релігійними та життєвими поглядами. Але головне – щоб у цих людей збігалися погляди щодо майбутнього України. В час відкритої російської агресії і інформаційної війни нам як ніколи потрібно єднатися. Сьогодні ми помолилися за нашу державу, її успіх і процвітання, за перемогу над ворогом і довгоочікуваний мир, – зазначив Ігор Артюшенко.

У своєму вітальному слові Костянтин Бриль підкреслив важливість проведення заходу в непрості для України часи.

– Хочу подякувати організаторам та співзасновникам заходу. Адже це перший Молитовний сніданок на запорізькій землі. Він спрямований на консолідацію всіх – людей різного віросповідання, політичних опонентів, представників влади та бізнесу, кожного жителя Східного регіону. Адже ми зібрали разом людей, від яких залежить прийняття непростих рішень, а також збереження миру, спокою та злагоди Запорізького краю. Сьогодні пролунала пропозиція наступний Молитовний сніданок провести на славетному острові Хортиця і я докладу зусиль, аби втілити в життя цю ідею та об’єднати всіх жителів запорізької землі Божим словом, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Учасники заходу висунули пропозицію провести наступний молитовний сніданок на острові Хортиця.

Сообщение У Запоріжжі започаткували добру традицію багатьох країн світу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/u-zaporizhzhi-zapochatkuvali-dobru-tradiciju-bagatoh-krain-svitu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top