У Запоріжжі заповнена ще одна «ковідна» лікарня: хворі продовжують надходити

У Запоріжжі міська лікарня №6 з 7 жовтня почала активно приймати коронавірусних хворих. Для прийому пацієнтів цієї категорії там перепрофілювали всі відділення.

Щодня до 6-ї лікарні надходить близько 30 хворих на COVID-19. На сьогодні майже всі ковідні ліжка зайняті пацієнтами, реанімація заповнена повністю.

Більшість пацієнтів, які потрапляють до лікарні, перебувають у тяжкому чи вкрай тяжкому стані та потребують кисневої підтримки, розповіли в прес-службі мерії.

Як розповіла директорка КНП «Міська лікарня №6» Ірина Віцина, в медичному закладі розгорнуто 290 ліжок для пацієнтів із COVID-19, з яких на сьогодні зайнято 286. Реанімація розрахована на 15 хворих і вона повністю зайнята.

Наразі навантаження на лікарів та медсестер збільшилося вдвічі. Значно зросли витрати кисню – до 3 тонн на добу. Якщо раніше заправку кисню проводили один раз на три дні, то наразі – до трьох разів на добу.

— Ми працюємо в авральному режимі. Хворих на коронавірусну інфекцію дуже багато. Хвороба у людей протікає набагато важче. У пацієнтів спостерігаються серйозніші наслідки і, на жаль, набагато більше смертей. За добу до нас надходить по 30 осіб. Виписка мінімальна. Стаціонари накопичують пацієнтів. Тому і складається така серйозна ситуація, – розповіла Ірина Віцина.

Медики зазначають, що вакцинованих людей, які заражаються COVID-19, одиниці. Вони переносять хворобу набагато легше і не потрапляють до реанімації.

Нагадаємо, про заповненість пацієнтами розповіли раніше у міській лікарні №7. Ще минулого року лікарня була визначена як лікарня для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Через нову хвилю коронавірусу в лікарні збільшили кількість ліжок зі 130 до 250. Проте на сьогодні 90% з них зайняті.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-zapovnena-shche-odna-kovidna-likarnia-khvori-prodovzhuiut-nadkhodyty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top