У Запоріжжі запрацював сервіс доставки McDonald’s (ФОТО)

Добрі новини для шанувальників McDonald’s у Запоріжжі! Тепер улюблені бургери, картопля фрі та напої можна замовити прямо з Дніпра. Служба доставки McDrive OPEN пропонує швидку та надійну доставку.

Доставка доступна шість днів на тиждень, за винятком неділі, з доставкою замовлень, що починається о 18:00.

У честь запуску сервісу 22 квітня доставка пропонувалася за спеціальною ціною – всього 150 гривень, хоча в наступні дні ціна складатиме 200 гривень. Крім того, замовники можуть розраховувати на майбутні акції та знижки на перше замовлення і до Дня Народження.

Важливо зазначити, що McDrive OPEN акцентує увагу на кількості замовлень, а не на високій ціні, адже головною метою є задоволення потреб клієнтів. Вони також зазначають, що є безпечним вибором для тих, хто хоче замовити їжу онлайн, і забезпечують безпеку платежів.

Зробити замовлення можна , перейшовши на Instagram-сторінку mac.drive.in.zp та надіславши повідомлення. Також на сторінці вказані контактні номери для оформлення. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Коротко про головне Приймають замовлення — до 16 годин. Винятки — повітряні тривоги в Дніпрі, через що час може бути подовжено.Ціна доставки — 200 гривень. Виключення — акції.Доставка по Запоріжжі — після 18 години. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-zapratsyuvav-servis-dostavki-mcdonald-s-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top