У Запоріжжі затвердили новий тролейбусний маршрут на о. Хортицю – подробиці

На засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради розглянули питання введення в дію нового тролейбусного маршруту №1 сполученням «Пл. Профспілок – о. Хортиця». Його обслуговуватимуть нові машини з автономним ходом.

Кінцеві зупинки будуть облаштовані на площі Профспілок та на новоствореній зупинці «Турбаза «Хортиця». Маршрут пролягатиме по проспекту Соборному через греблю “ДніпроГЕС”, другий арковий міст. Ним зможуть скористатись як жителі міста, так і туристи, які бажають відвідати знакові туристичні об’єкти – історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», оглядовий майданчик на даху музею історії запорізького козацтва. Маршрут №1 обслуговуватимуть два тролейбуси з автономним ходом.

Затвердили зміни руху громадського транспорту у зв’язку з ремонтом зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. Вони стосуються альтернативного об’їзду електротранспортом та міськими автобусами місця проведення ремонтних робіт через вул. Добролюбова. Відтепер тролейбуси № 3, 8, 11, 17, а також автобуси № 29, 38, 58, 96 рухатимуться від пр. Металургів (зупинка «БК «ЗАлК») через вул. Незалежної України, вул. Добролюбова, пр. Соборний далі за маршрутами. Також на час виконання ремонтних робіт буде закритий тролейбусний маршрут № 13 сполученням «Павло-Кічкас – Набережна».

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-zatverdili-novij-trolejbusnij-marshrut-na-o-horticju-podrobici.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top