У Запоріжжі затвердили розмір плати в мистецьких школах

У Запоріжжі відбулось засідання виконавчого комітету міськради, під час якого чиновники затвердили нові ціни за навчання в мистецьких школах.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на сайт міськради.

Всього в Запоріжжі працюють 13 мистецьких шкіл, де навчаються близько 5 тисяч дітей. Відповідно до законодавчих актів розмір плати батьків за навчання у мистецьких школах визначається раз на рік дирекцією закладу за погодженням з органами місцевої виконавчої влади. Вартість навчання залежить від престижності навчання на музичному інструменті або відділення. Також враховується розмір оплати у попередньому навчальному році та середньомісячна зарплатня населення регіону.

Протягом 2021-2024 років розміри батьківської плати за навчання у запорізьких мистецьких школах за різними напрямками мистецтва, музичними інструментами не змінювались та становили від 200 до 400 гривень.

На наступний навчальний рік мінімальний розмір плати за навчання становитиме 200 гривень (у класах народних інструментів, віолончелі, контрабасу, які потребують розвитку та підтримки), максимальний — 600 гривень (у класах сольного співу, синтезатора, на театральних відділеннях, які мають підвищений попит).

При цьому пільги на оплату за навчання для низки категорій населення збережені. Зокрема, повністю звільнені від сплати за навчання:

діти військовослужбовців, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов’язків;діти військовослужбовців, які безпосередньо брали або беруть участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України;діти осіб — учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов’язків; діти учасників бойових дій, у тому числі на території інших держав, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов’язків, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов`язків; діти, які втратили годувальника (напівсироти).

Половину вартості навчання сплачуватимуть:

діти одиноких матерів, які отримують допомогу на дітей одиноким матерям в органах соціального захисту населення; діти з сімей, де навчаються двоє дітей: за одну дитину — 100 відсотків (за менше оплачуваний інструмент), за другого – 50 відсотків (за більш оплачуваний інструмент); діти, зареєстровані на території міста Запоріжжя та населених пунктів Запорізького району як внутрішньо переміщені особи.

Діти батьків-інвалідів І та ІІ групи загального захворювання, які не працюють, сплачуватимуть за навчання на 30% менше. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-zatverdili-rozmir-plati-v-mistetskih-shkolah/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top