У Запоріжжі збільшать фінансування на освітлення та ремонт доріг

У програми розвитку інфраструктури і комплексного благоустрою Запоріжжя на 2019-2021 роки та відновлення інфраструктури території приватного сектора на 2018-2020 роки внесені зміни. Відповідні проекти рішень були винесені на розгляд і затверджені депутатами під час сесії міської ради.

Згідно з програмою розвитку інфраструктури додаткове фінансування у розмірі 10,8 млн грн буде спрямовано на будівництво об’єктів житлово-комунального господарства. Серед них будівництво світлофору по вул. Перемоги в районі Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, реконструкція та будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Фелікса Мовчановського, вул. Іванова, провулку Прохолодному, благоустрій Правобережного міського пляжу тощо.

Додаткове фінансування з бюджету міста, в тому числі за рахунок перерозподілу коштів, планується спрямувати на поточний, середній та дрібний (ямковий) ремонт дорожнього покриття. Також 15 млн грн на умовах співфінансування буде виділено на коригування проекту будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро.

За заходами програми відновлення інфраструктури території приватного сектора додаткові кошти будуть виділені на будівництво зовнішніх мереж освітлення в»провулку Дарницькому та вул. Істоміна, та на реконструкцію і»капітальний ремонт доріг та тротуарів приватного сектору.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-zbilshat-finansuvannja-na-osvitlennja-ta-remont-dorig.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top