У Запорiжжi жiве жінка, яка вже 40 років проводить екскурсії мiстом

21 лютого Всесвітня асоціація екскурсоводів започаткувала власне професійне свято. Ще в середині минулого століття відчути себе гідом могла будь-яка освічена людина, знайома з історією того чи іншого міста. Однак, поступово вимоги до професіоналізму екскурсоводів підвищилися. Називати себе гідом могли люди, які пройшли спеціальну підготовку.

Валентина Вініченко розповідає екскурсантам план знайомства з цікавим об’єктом. Останні 40 років життя жінки безперервно пов’язано з туризмом. Колись зміна професії стала доленосним рішенням.

За роки роботи гідом Валентина провела більше 25 тисяч екскурсій, розробила десятки авторських маршрутів. Проте, навіть із таким досвідом вона продовжує вчитися.

Цього разу Валентина Вініченко проводить для невеликої групи екскурсію відомим для запоріжців місцем – площею Маяковського. Щоб зацікавити слухачів, жінка розповідає про різні аспекти об’єкту: кінематографічне минуле, історичні зміни, архітектурні особливості та, звичайно, символічність деталей.

За словами Валентини, екскурсовод поєднує в собі різні професії: історик, біолог, вчитель, актор і особливо – психолог. Адже важливо розуміти та відчувати настрій слухачів.

По-новому відкрити місце для людей – це і є завдання професійного гіда. І це не може набриднути, якщо відчуваєш вдячність слухачів.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-zhive-zhinka-yaka-vzhe-40-rokiv-provodit-ekskursiyi-mistom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top