У Запоріжжі зібрали підписи для ініціювання громадських слухань щодо закриття шкіл

У Запоріжжі активісти зібрали необхідну кількість підписів, щоб ініціювати громадські слухання щодо масштабного закриття шкіл у місті.

За інформації ЗЦР, за день активісти зібрали вчетверо більше підписів, ніж необхідно за нормативами. Повідомлення про ініціативу щодо проведення громадських слухань сьогодні, 3 червня, зареєстрували в канцелярії Запорізької міської ради. Предмет обговорення, згідно з документом, – “необґрунтоване та безпідставне масове закриття шкіл міською владою”

У повідомленні про ініціативу ідеться про приєднання закладів освіти і ліквідацію майже 30 юридичних осіб закладів загальної середньої освіти. Згідно з текстом, громада Запоріжжя вважає, що управління мережею освітніх закладів відбувається не в інтересах безпеки та якісної освіти дітей та громади міста в цілому. Автори вимагають зупинити оптимізацію закладів загальної середньої освіти без проведення громадських слухань.

Після реєстрації документу у канцелярії міський голова має протягом 20 днів визначити місце та час проведення слухань, виконком – забезпечити це проведення. Проанонсувати захід мають щонайменше за 10 днів.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-zibraly-pidpysy-dlia-initsiiuvannia-hromadskykh-slukhan-shchodo-zakryttia-shkil.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top