У Запоріжжі змалювали ще один мурал. Фотопідбірка

У Хортицькому районі Запоріжжя з’явився ще один патріотичний мурал.

Нагадаємо, що у цьому районі першим намалювали копію марки «Руський корабель іді на.уй», потім — самий великий літак у світі «Мрія». Третій мурал, який з’явився у дворах Бабурки, — усіма любимий собака Патрон.Нагадаємо, строковик Національної гвардії України, якому лише 19 років, зараз виконує бойові завдання захищаючи українське небо на Запорізькому напрямку та нещадно б’є ворога у повітрі разом зі своєю вірною «подружкою» ПЗРК «Ігла».

Нацгвардієць, якого в соцмережах українці вже прозвали «Запорізьким месником», знову відзначився влучним пострілом.

«Мене стали так називати після того, як я знищив три літаки. В принципі мені подобається, моїм товаришам також. Але головне, що це має результати — менше ворожих літаків руйнуватимуть наші міста, а їхні пілоти знатимуть, що їхній виліт може бути останнім», – зазначає боєць.

Нещодавно, під час чергових авіанальотів ворога на позиції наших захисників, нацгвардієць підбив ще два літаки противника.

Окрім того, 16 липня близько десятої години вечора йому вдалося збити неподадік Запоріжжя крилату ракету!!! А вже на ранок наступного дня він поповнив свою скарбничку збитих літаків ще однією «сушкою»!

Зараз на рахунку гвардійця вже 6 ворожих літаків «СУ-25» та одна крилата ракета окупантів.
Пишаємося нашим захисниками та чекаємо на нові знищені ворожі цілі!

фото муралів «Забор» та Запоріжжя-Інфо

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-zmaliuvaly-shche-odyn-mural-fotopidbirka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top