У Запоріжжі змінилася мережа відділень “Укрпошти”

В обласному центрі відкрито 6 нових відділень, ще 6 відділень переїхали у нові відремонтовані будівлі

У січні наші передплатники кілька разів зверталися до редакції з інформацією про несвоєчасну доставку газети «ИЗ-Панорама», передплату на яку вони оформляли з оплатою через бухгалтерію свого підприємства. І кілька разів у ході з’ясування причин затримки доставки газети виявлялося, що передплатники “неправильно вказували” індекс поштового відділення, яке обслуговує їхню адресу. Найчастіше виявлялося, що конкретний будинок у новому, 2021-му, році потрапив для обслуговування до іншого поштового відділення.

Уточнити, у зв’язку з чим і наскільки масштабні зміни відбулися в Запоріжжі з нумерацією поштових відділень і зміною, у зв’язку з цим, поштових індексів, редакція “ИЗ-Панорамы” попросила заступника директора Запорізької дирекції АТ “Укрпошта” Оксану Скачкову.

— “Укрпошта” останні декілька років поступово оновлює інфраструктуру, аби клієнти мали комфортні умови для отримання послуг у нових чи відремонтованих відділеннях із новою оргтехнікою. Відбулися зміни мережі відділень, а також змінилася територія обслуговування адрес юридичних осіб, жителів Запоріжжя, — підтвердила нам Оксана Скачкова. — Зокрема, в обласному центрі відкрито 6 нових відділень, ще 6 відділень переїхали із старих приміщень у нові відремонтовані будівлі. Оновлення мережі будемо продовжувати і цього року.

А якщо є звернення клієнтів щодо випадків невчасної доставки видань, то по кожному з них ми розбираємося в причинах ситуації, аби в майбутньому цього не відбувалося і наші споживачі отримували якісну послугу. Ми концентруємося на зручності для клієнта. Наприклад, у селі, де віддають перевагу друкованим медіа, оформити передплату можна у листоноші чи у відділенні, а в містах, де люди звикли замовляти послуги через інтернет, пропонуємо онлайн-передплату через сайт “Укрпошти”, що зручно і швидко.

— Підкажіть, що робить поштове відділення в разі, якщо у нього змінюються адреси обслуговування або через відкриття нового поштового відділення, або через укрупнення зони обслуговування?

— Ми заздалегідь інформуємо клієнтів, що відділення переїжджає за новою адресою та буде обслуговувати закріплені за ним будинки. Якщо відкривається нове відділення, то ми також завчасно повідомляємо клієнтів. У разі помилкового надсилання відправлення до іншого відділення, воно одразу пересилається за вказаною адресою.

Нагадуємо жителям Запоріжжя, де у нас протягом минулого року відкрилися нові відділення:

69011 м.Запоріжжя, вул. Перша Ливарна, 38;
69016, м.Запоріжжя, вул. Шкільна, 10;
69018, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 40;
69019, м.Запоріжжя, вул. Рекордна, 34;
69033, м.Запоріжжя, вул. Космічна, 124;
69036, м.Запоріжжя, вул. Сталеварів, 24.

А ці відділення переїхали у нові приміщення:

69001, м.Запоріжжя, просп. Металургів, 17;
69032, м.Запоріжжя, просп. Металургів, 3;
69061 м.Запоріжжя, вул. Центральна (Тепличне), 12;
69063, м.Запоріжжя, просп. Соборний, 26;
69076, м.Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 13;
69123, м.Запоріжжя, бульв. Будівельників, 5.

— Оксано Михайлівно, давайте уточнимо: сьогодні є нормативи по кількості адрес, які повинні обслуговувати поштові відділення м.Запоріжжя та населених пунктів в районах області? Якщо є, то чи вистачає мережі поштових відділень «Укрпошти»?

— Так, у нас за кожним поштовим відділенням закріплена певна кількість адрес обслуговування в залежності від кількості жителів на цій території. По Україні наша мережа “Укрпошти” – це понад 11 000 відділень і вона є найбільшою в країні, а у Запоріжжі – це 60 відділень. “Укрпошта” покриває 100% території нашої держави. Ми є у найвіддаленіших населених пунктах, де, крім нас, немає ні магазину, ні аптеки, ні відділення банку.

Якщо у обласному центрі з’являється новий житловий масив, де багато мешканців, а найближче поштове відділення далеко, то ми розглядаємо можливість, аби воно з’явилося поряд з їх будинками. Все для зручного отримання наших послуг.

— Ми заговорили про райони області. З 1 січня 2021 року кількість адміністративних районів області скоротилося до 5: чи спричинила адмінреформа зміни в кількості поштових відділень по територіях області? А заодно і за кількістю працюючих листонош?

— Зміни кількості адміністративних районів області жодним чином не вплинуть на роботу “Укрпошти”. Кількість поштових відділень, їх графік роботи, чисельність працівників залежить від затребуваності послуг та завантаженості кожного конкретного відділення: скільки клієнтів воно обслуговує, яку кількість переказів, платежів, посилок чи іншої кореспонденції обробляє, скільки оформлюється передплати на газети, виплачується пенсій та грошових допомог, оформлюється плати за комунальні платежі та інше. Для нас головне, аби клієнти отримували якісні послуги.

— Оксано Михайлівно, «Укрпошта» в останні роки знаходиться в постійному процесі пошуку нових підходів по обслуговуванню населення. Чого нового чекати в найближчі півроку — рік?

— Так, “Укрпошта” останні роки не лише вдосконалює якість обслуговування клієнтів, а й оновлює всі процеси, закуповує нові авто і для міських маршрутів, і для пересувних відділень, продовжує оновлювати фінансові сервіси (наприклад, у автоматизованих відділеннях можна поповнити банківську картку чи зняти з неї готівку) та вводити нові послуги в залежності від запиту клієнтів. Також впроваджує сучасні сервіси, аби клієнти могли зручно відстежити посилку, надіслати платіж, оформити відправлення у «особистому кабінеті» на сайті “Укрпошти” та інше. Для цього наші клієнти можуть скористатися мобільним застосунком, чат-ботами у facebook, viber, telegram.

Із найближчих планів “Укрпошти” цього року – завершення проєкту пересувних відділень, які стовідсотково забезпечать жителів сіл із населенням до 2 тис. чоловік сучасними послугами: можливістю отримувати доставку до дверей, замовляти ліки та дрібну побутову техніку в інтернет-магазинах, сплачувати комунальні платежі тощо.

Ще “Укрпошта” в 2021 році починає велике будівництво — проєкт із модернізації логістичної мережі. Це будівництво 7 сортувальних центрів з автоматичним сортуванням посилок та 62 напівавтоматизованих депо. Нині вже оголошено про пошук партнера для зведення першого автоматизованого сортувального центру під Києвом.

Тож ми не зупиняємося, оновлюватимемо мережу відділень, реалізовуватимемо наші амбітні проєкти. Все для того, аби послуги в “Укрпошті” були зручними, якісними та швидкими.

Інтерв”ю провів Андрій ЛУЧ

Сообщение У Запоріжжі змінилася мережа відділень “Укрпошти” появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-zminilasya-merezha-viddilen-ukrposhti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top