У Запоріжжі змінять схеми руху десятків маршрутів громадського транспорту

Як повідомляють у мерії, роботи будуть проводити на перехресті проспектів Соборного та Металургів. На час проведення робіт комунальникам доведеться перекрити рух на ділянці булі будинку №220 по проспекту Соборному. Тут, саме на цій ділянці, розташована зупинка громадського транспорту, через яку проходять десятки міських маршрутів. Тож зупинку перенесуть до наступного будинку, №218, а рух транспорту відкорегують.

Тролейбуси, що курсують за маршрутами №3, 8, 11 і 17, будуть рухатись до пр. Металургів, а далі – через вул. Незалежної України. Зупинки для висадки людей організують на пр. Металургів, БК ЗАлК, «на вимогу» по вул. Незалежної України та на вул. Портовій. Тролейбусний маршрут №9 вимушені будуть закрити.

Автобуси №29, 38. 58 буддуть рухатись через вул. Рекордну, Портову, пр. Соборний і далі – за маршрутами. Зупинки для них будуть працювати біля БК ЗАлК, у річковому порту, на пл. Запорізькій, біля КЗ ім. Глінки

Маршрути № 4, 14, 26, 45, 54, 62, 63а, 73, 83, 90 будуть рухатись через вул. Рекордну та вул. Добролюбова. А ті маршрути, що обслуговують Хортицький район — №10, 30, 36, 91 та 96, будуть курсувати також через вул. Рекордну, вул. Верхню, пр. Соборний.

Маршрут №16 буде працювати до БК ЗАлК.

Про дату перекриття ділянки дороги та введення змін у роботі маршрутів громадського транспорту повідомлять додатково.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-zminyat-shemu-ruhu-desyatkiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top