У Запоріжжі знову говоритимуть про забрудненість повітря

Фото — ілюстрація

Тема екології – одна з найболючих питань Запоріжжя. Промислові гіганти дають громадянам роботу паралельно забираючи здоров’я суспільства. Щороку в атмосферу області викидається 350 тонн забруднювачів. Постає питання, як з цим жити. Вихід намагаються знайти на екологічних слуханням, де мають право висловитись всі без виключень.

У п’ятницю 31 травня, з 11:00 до 16:00 в рамках III спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного «Екофоруму-2019» у Запоріжжі відбудеться публічна дискусія на тему «Моніторинг повітря: як отримати дані про забруднення і як себе захистити? Розмову розділять на три блоки: здоров’я, моніторинг й еко-лобізм.

У блоці здоров’я розглядатимуть якість повітря і якість. Як людям убезпечити себе в умовах проживання в промисловому місті, як мінімізувати вплив забруднення? Блок моніторинг – як отримати об’єктивні дані про якість атмосферного повітря?Досвід розробки та використання побутових датчиків пилу в містах: плюси, мінуси, відсутність системи взаємодії між державою та громадської системами. Моніторинг довкілля та нові повноваження міст: законодавчі ініціативи. Блок еко-лобізм – досвід громадських кампаній, екологічний лобізм в Україні, взаємодія з владою.

З останнім в Запоріжжі дуже складно. Нагадаємо, 26 квітня, у залі ДК «Титан» відбулися екослухання. В залі відчувалась напруженість. Дискусія вийшла живою. Однак людей розчарувало, що до них так і не дійшли мер Володимир Буряк, директор Департаменту екології ЗОДА Віталій Гордієнко, представники найбільших заводів в місті («Запоріжсталь» й т.і.), та інші особи які так чи інакше впливають на екологію.

Захід відбудеться 31 травня о 16:00 у Козак-Палаці (вул. Перемоги, 70Б) на центральні площадці 1 поверху.

Читайте також: Підсумки екологічних слухань в Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-u-zaporizhzhi-znovu-govoritimut-pro-zabrudnenist-povitrja-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top